Lured: Z lásky ku kráse účesov, z úcty k zdraviu vlasov a z prirodzenej pracovitosti.

Petra Lucia Kužmová
majiteľka, kaderníčka

Značky

Olaplex

Olaplex je unikátna ošetrujúca vlasová kúra, ktorá opravuje disulfidové vlákna vo vlasoch poškodené farbením alebo teplom.Skladá sa z uhlíkových, vodíkových, kyslíkových a dusíkových reťazcov. Práve tieto molekuly spájajú podľa výrobcov poškodené disulfidové vlákna vo vlasoch.Olaplex funguje vo vnútri vlasu, preniká do tzv. cortexu, vlasovej kôry, zodpovednej za farbu, textúru a silu vlasu. Jej kondíciu ovplyvňujú chemikálie, teda farby a tiež nadmerné používanie horúcich nástrojov ako fény, kulmy, žehličky.Olaplex sa môže použiť ako systém pre dokonalé farbenie, alebo ako samostatné ošetrenie vlasov. Používa sa v 3 jednoduchých krokoch: Olaplex Bond Multiplier č. 1 sa pridáva do zosvetľovača alebo farby. Po opláchnutí farby z vlasov sa aplikuje prípravok Bond Perfector č. 2. Výrazne sa tak zníži poškodenie pri každom farbení. Odporúčaná je tiež ošetrujúca domáca starostlivosť Hair Perfector č. 3, ktorou môžu predĺžiť trvanlivosť farby a dodať vlasom potrebnú starostlivosť.
Prejdite na svetlejší odtieň bez poškodenia vlasov.

Redken

Spoločnosť REDKEN bola založená v roku 1960 celosvetovo uznávaným kaderníkom a chemikom Jheri Redding a modelkou/herečkou Paula Kent.
Produkty sú vyrábané s mierne kyslým pH medzi hodnotami 4,5 – 5,5 . Táto hodnota pH je prirodzenou hodnotou vlasov i pokožky, a tým, že výrobky REDKEN napodobňujú prirodzené prostredie vlasov, pomáhajú ich chrániť. REDKEN privádza vlasovú starostlivosť k dokonalosť.

Urban Alchemy

URBAN ALCHEMY je profesionálna kozmetika, inšpirovaná z úzkej spolupráce a neustálej výmeny skúsenosti medzi tvorivými a profesionálnymi osobnosťami v oblasti kaderníctva. Cieľom značky je vytváranie kvalitných produktov s jednoduchým použitím pre každodenný život.Hĺbkovo čistiace hydratačné ošetrenie je založené na vitamine C, ktoré účinne odstranuje silikónové, minerálne a kovové usadeniny a na hodnote pH 4,5 až 5 prispôsobenej vlasovej pokožke.Je ideálne ako štartovacie ošetrenie pri riešení rôznych ťažkostiach vlasovej pokožky, či trápení s vypadávaním vlasov. Urýchľuje rast a súčastne posilňuje štruktúru vlasov.

Barba Italiana

Barba Italiana je vzťah medzi tradíciou, inováciou a poéziou so snahou zjednotiť prírodu so všetkým čo môže ponúknuť estetiku vytvorenú v Taliansku.
Cieľom je oživiť vintage štýl smerom k modernému mužovi s wellness rituálmi, ktorý zahŕňa harmóniu zmyslov.
Základom produktov #Barba Italiana je vitalita esenciálnych olejov. Tieto oleje sú prítomné v listoch, okvetných lístkoch kvetín, v dreve v pozoruhodných rastlín vo forme drobných kvapiek. Obsahujú množstvo aktívnych zložiek, ktoré revitalizujú celé telo.
V skutočnosti boli esenciálne oleje používané už od doby staroveku na liečbu mnohých problémov.
Nevyhnutná voľba pre #Barba Italiana je prezentácia širokej škály produktov, ktoré boli vyvinuté, vyrobené a zabalené kompletne v Taliansku s cieľom garancie pridanej hodnoty, ktorú ponúka práve Taliansko ako: bezpečnosť, dizajn, funkcionalita, štýl a cit pre detail.

Kapyderm

Všetky naše produkty sú vyrobené z rastlinných extraktov, vitamínov, kolagénu, esenciálnych olejov, urea, zeleninových extraktov, aminokyselín a ďalších, bez škodlivých či invazívnych vedľajších účinkov pri rešpektovaní prirodzeného kyslého povrchu pokožky. Každý Kapyderm produkt je pred spustením na trh niekoľko rokov testovaný. Toto zabezpečuje ich bezpečnosť a efektivitu. Naše produkty sú účinné a veľmi dobre znášané všetkými typmi pokožky bez vytvárania agresívnych nežiadúcich alebo vedľajších účinkov. Sú také bezpečné, že ich môžu používať i deti. V laboratóriách spoločnosti Kapyderm neustále prebieha výskum a vývoj nových procesov a produktov. Každým rokov rastieme a pomáhame po celom svete viac a viac tým, ktorý našu pomoc potrebujú.

Murán

More vo vlasoch - čisté nekonečno.
Projekt Muràn (Murano v benátskom nárečí) vznikol vo výskumných laboratóriách DNG Group s úmyslom pozdvihnúť morskú prírodu a nekonečné kozmetické vlastnosti, ktoré má. More uchováva vo svojich hlbinách bohatý porast vegetácie, ktorá ponúka nášmu organizmu rozličné blahodárne účinky. A nad všetkým kraľujú : riasy. Vznikli na Zemi asi pred tromi miliardami rokov, obsahujú vitamíny, bielkoviny, minerály; sú živými organizmami prirodzene bohatými na jód, vápnik, horčík a draslík, ktoré sú nevyhnutné pre vývoj organizmu a podporujú čistenie krvi odstránením toxických látok. Séria Muràn je prezentovaná s rafinovaným a elegantným dizajnom vďaka použitiu sklenených obalov, ktoré sú 100% recyklovateľné a šetrné k životnému prostrediu, recyklovaného papiera a nespočetných prvkov marketingovej podpory, medzi inými aj remeselných výrobkov majstrov sklárov evokujúcich jedinečnosť benátskej krásy a tradície. Muràn : toto prepojenie tradície, umenia, wellnessu a technológie vás prenesie do nebeského rozmeru vďaka vôňam esenciálnych olejov a parfémom čistého a nekonečného mora.Ide o prvé ošetrenie úplne celé za tepla, pri ktorom sa vďaka dômyselnému mechanizmu bude vašim zákazníkom snívať o krásach našej krajiny, o kráse mora a o krásach Benátok, mesta, ktoré nenecháva žiadny priestor pre iné myšlienky.

Cenník služieb

platný od 1. 1. 2024

• FARBENIE so strihom
(komplet poradenstvo, farbenie, umývanie, strih, fúkaná a styling)
• Krátke: 63 € • Polodlhé: 79 € • Dlhé: 95 €
----------------------------
• ZOSVETĽOVANIE
103€ / 145€ / 170€ /194€
(konzultácia, zosvetľovanie, farbenie, strihanie, fúkaná, styling)
Zosvetlenie tmavých vlasov, korekcia, čistenie nežiaducich pigmentov,
mikromelír, balayage, celkové odfarbovanie.
Cena pri týchto službách závisí od náročnosti, hustoty, dĺžky vlasov a podobne.
----------------------------
• COLOR CAMO
Pánske tónovanie bielych vlasov, umývanie, strih, sušenie, styling: 30 €
----------------------------
• STRIHANIE
(poradenstvo, umývanie, strih, fúkaná, styling)
• Dámsky strih: 32 €
• Dámsky strih + natáčanie/žehlenie: 40 €
• Leštenie vlasov strihom: 36 €
(Odstránenie poštiepených končekov pri zachovaní dĺžky, konzultácia a návrh na zmenu starostlivosti)
• Pánsky strih: 18 €
• Detský strih bez umývania a styling: 11 €
----------------------------
• FÚKANÁ
Umývanie, fúkaná, styling: 22 €
----------------------------
• UMÝVANIE VLASOV
Umývanie, kondicionér, sušenie: 12 €
Pri nadmernom znečistení vlasov a pokožky od stylingov, suchého šampónu,
spreja na prekrytie šedín, umývanie klipov, príčeskov,...
odporúčané predovšetkým pred službou farbenie/ zosvetľovanie.

• VLASOVÉ TERAPIE
• Redken Acid Bonding Concentrate (ABC): 37 €
(celková vlasová transformácia, náprava väzieb, ochrana farby)
• Redken Chemistry: 33 €
(vyrovnavajúca PH vlasov, doplnková služba k farbeniu/zosvetľovaniu/strihaniu/fúkanej)
• Redken PH Bonder: 22 €
(aplikovaný priamo do farbiacej/melírovacej zmesi)
• Murán Silky: 33 €
(doplnenie proteínov a hydratácie podľa potrieb a stavu dĺžky vlasov)
• Urban Alchemy: 33 €
(doplnková služba k strihaniu/farbeniu/zosvetlovaniu, ...)
• Olaplex treatment : 22 €
• Redken regeneračná maska: 10 €
• Atomizácia: 12 €
(aplikácia séra podľa typu a potreby pokožky pomocou Atomizéra Volta)
• Masáž: 9 €
(stimuluje prirodzenú produkciu mazu, pomáha proti vypadávaniu vlasov, prekrvuje pokožku hlavy, čím napomáha prijať do vlasov a vlasových folikul viac živín, napomáha v raste nových vlasov, protizápalový účinok, napomáha proti svrbeniu pokožky hlavy)
----------------------------
TRICHOLOGICKÉ A VLASOVÉ PROCEDÚRY
(doplnkové služby)
• Organická Rašelina (ošetrenie, umývanie, fúkaná): 80 €
Terapia pre rôzne formy dermatitíd napríklad seboroická dermatitída, atopický ekzém, lupienka, u nadmerného štiepenia kožných buniek rôznej etiológie alebo pri nadmernom padaní vlasov, rýchlo sa mastiacej vlasovej pokožke, dehydrovanej pokožke celého tela.
• MURÁN Rituál - trichologická detoxikácia a očista vlasovej pokožky nastavená podľa potrieb
a stavu pokožky: 70 €
(odstránenie toxínov a nečistôt nazbierané časom v našom organizme a okysličenie vlasovej pokožky, fúkaná, styling)
Terapia pre rôzne formy dermatitíd napríklad seboroická dermatitída, atopický ekzém, lupienka, u nadmerného štiepenia kožných buniek rôznej etiológie alebo pri nadmernom padaní vlasov, rýchlo sa mastiacej vlasovej pokožke, dehydrovanej pokožke celého tela.
• MURÁN expres - trichologická detoxikácia a očista vlasovej pokožky: 28 €
(expresná služba, fúkaná, styling)
• Urban Alchemy I.: 52 €
(odstránenie toxínov a nečistôt nazbierané časom v našom organizme a okysličenie vlasovej pokožky, fúkaná, styling)
(nastavenie vlasu a vlasovej pokožky- očistenie vlasového vlákna a pokožky hlavy od nánosov silikónov, minerálov a ľahších usadenín, s následným určením vhodnej kombinácie produktov na doma, pre ideálny pomer hydratácie a proteínov vo vlase) – samostatná služba (čistenie, fúkaná, záverečný styling)
• Diagnostika vlasovej pokožky: 25 €
(konzultácia a diagnostika trichologickou mikrokamerou)
• Konzultácia: 15 €
(poradenstvo ohľadom zmeny farby, strihu, domácej starostlivosti o vlasy, ... etc.) 

Fotogaléria

Prezrite si prácu aj na: Facebooku a na Instagrame

Kontakt

Otváracie hodiny: Pondelok - Piatok: Na objednávky; Sobota - Nedeľa: Zatvorené
Od 1.3.2022 nás nájdete na Hollého ulici č.3 v Košiciach